Контактирајте не

Кингдао Unimyriad трговија копродукции, ООД

адреса

18C Tianzhi зграда, бр.63 Пекинг Rd.,  Кингдао зоната за слободна трговија, Кингдао, Кина

Е-пошта

info@acuteabrasives.com

телефон

Тел: 0086-532-86768123

Факс: 0086-532-86768120

часа

Понеделник-петок: 8 часот претпладне за да се 5 часот попладне

Сабота-недела: Затворено 

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !