backing plates for flap discs

Përshkrim i shkurtër:

  1. Produkti: Glassfibre mbështetjen Plate për të për të bërë përplasje disqe Lloji: lloji i 27 & 29 Lloji Ngjyra: E zezë (ose ngjyrë kafe) Glassfibre: 7 shtresa, (ose 8, 9, 10, 11, 12 shtresa) Bush: 1 unazë metalike ( ose 2 metali unaza) Back-mbuluar nga letra e zezë, ose i zi rroba jo të endura. Popular Sizes: 94x16mm 107 × 22.3mm 117 × 22.3mm 141 × 22.3mm 171 × 22.3mm ne gjithashtu të prodhuar produkte të përshtatur. Nëse keni ndonjë kërkesë të veçantë për etiketat, madhësia, ngjyra (të zezë ose ngjyrë kafe), Laye ...


Detail Product

glassfibre-Mbështetur-pjatë-op

 

1. Produkti: Glassfibre mbështetjen Plate për të për të bërë Disqet përplasje

Lloji: Type 27 & Type 29
Ngjyra: e zezë (ose ngjyrë kafe)
Glassfibre: 7 shtresa, (ose 8, 9, 10, 11, 12 shtresa)
Bush: (unaza ose 2 metalike) 1 unazë metalike
Back-mbuluar me letër të zezë, apo leckë të zezë jo të endura.
Popular Sizes:
  94x16mm 
  107 × 22.3mm
  117 × 22.3mm
  141 × 22.3mm
  171 × 22.3mm

ne gjithashtu të prodhuar produkte të përshtatur. Nëse keni ndonjë kërkesë të veçantë për etiketat, madhësia, ngjyra (të zezë ose ngjyrë kafe), shtresa e Glassfibre (nga 5 deri në 12), ose mbuluar lindi, apo ndonjë funksion tjetër, ju lutem vetëm mos hezitoni te na tregoni dhe ne do të bëjmë kjo për ju.

madhësi

shtresat

lloj

unaza metalike

Ngjyrë

46 x 10mm 6L Lloji 27 2 Zezë ose ngjyrë kafe
54 x 10mm 6L Lloji 27 2 Zezë ose ngjyrë kafe
70 x 16mm 6L Lloji 27 2 Zezë ose ngjyrë kafe
90 x 16mm 7-8L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe
94 x 16mm 7-9L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe
107 x 22.3mm 7-12L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe
117 x 22.3mm 7-12L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe
145 x 22.3mm 7-12L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe
171 x 22.3mm 7-12L Lloji 27 & tipit 29 1 ose 2 Zezë ose ngjyrë kafe

black-jo të endura-optbrown-pjatë-optimizuar

 

 

2. Produkt: alumini pjatë mbështetje për disqe panik

Për të përmbushur kërkesën tuaj të disqe panik detyrë e rëndë, ne gjithashtu të japë alumini mbështetjen pjatë të dy T27 dhe T29.

alumini-Mbështetur-002 - të zgjedhë

 

madhësi

Trashësia

lloj

disqe panik për të bërë

83x16mm

2.4mm

T27 T29 &

100mm (4 ")
100 cm 22.3mm

2.4mm

T27 T29 &

115mm (4-1 / 2 ")
111 cm 22.3mm

2.4mm

T27 T29 &

125mm (5 ")
164 cm 22.3mm

2.4mm

T27 T29 &

180mm (7 ")

 

3.Produkti: pjata plastike mbështetje për disqeve panik

塑料 基板 001QQ 图片 20180222113632-1
 

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !