buttons ndryshim të shpejtë

Përshkrim i shkurtër:

    1. Buttons for Quick Change discs Type R, Type P, Type S. As showed as the above picture, for quick change discs, we produce plastic buttons Type R,  Type P & Type S, using nylon material. The annual capacity is 50million pieces in all sizes.; and metal button Type S, with annual output 20 million pieces. Type Size Daimeter Material R-Lock Small 16mm Plastic  –Nylon  Medium  19mm  Plastic –Nylon Large 30mm Plastic  –Nyl...


Detail Product

QQ 图片 20170714095935-1

 

 

1. Buttons për ndryshim disqet shpejta Tipit R, Tipit P, Tipit S.

Si tregoi si foto më sipër, për disqe të shpejtë ndryshim, ne prodhojmë butona plastike Type R, Lloji i P & Type S, duke përdorur materiale najloni. Kapaciteti vjetor është 50million pjesë në të gjitha madhësive .; dhe butonin metalike Lloji S, me prodhim vjetor 20 milionë copë.

lloj

madhësi

Daimeter

material

R-lock

i vogël

16mm

plastike -Nylon

 medium

 19mm

 plastike -Nylon

i madh

30mm

plastike -Nylon

P-lock

i vogël

19mm

plastike -Nylon

medium

23mm

plastike -Nylon

i madh

30mm

plastike -Nylon

S-Lock

i vogël

19mm

plastike -Nylon

i madh

31mm

plastike -Nylon

 S-Lock

i vogël

19mm

metal

i madh

29mm

metal

Kryesisht, butonat janë në ngjyrë të zezë. Kur keni nevojë, ne mund të bëjnë ato në ngjyra të ndryshme sipas kërkesës tuaj përshtatur:

 

2. mbështetjen Quick-Lok plastike për përplasje disqe mini

Kjo mbështetje pjatë plastike me butonat e R-Lok ose S-Lok është përdorur për të bërë përplasje disqe mini:

Popular Madhësia: 2 "dhe 3".

d3587a462a0dfeb9a6ca3ec2dd19c693-1IMG_20171028_123044

 

3. Hub Metal për disk fibër:

Ne gjithashtu mund të ofrojë qendër të shpejtë ndryshimi metalike për disqe fibra vulcanized.

madhësi

diametër

fije

1-1 / 2 x 5 / 8-11

38 (mm)

5 / 8-11

 

 


  • Previous:
  • Next:

  • produkteve të përafërta

      WhatsApp Online Chat !